MakoLab na Konwencji Renault Polska

MakoLab na Konwencji Renault Polska

Opublikowany

W minionym tygodniu (18-19.05.2017) reprezentacja Makolab w silnym składzie (Prezes Wojciech Zieliński, Tomasz Soszyński i Szymon Wojciechowski) miała przyjemność uczestniczyć w corocznej ogólnopolskiej konwencji Szefów Sprzedaży Samochodów Używanych sieci dealerskiej naszego kluczowego klienta – Renault Polska.

Oprócz ścisłego grona szefów sprzedaży z całego kraju oraz przedstawicieli organizatora, na sali obecni byli również goście reprezentujący region Renault East (Czechy, Słowacja, Węgry, kraje bałtyckie) oraz honorowi goście z centrali Renault SAS - Guido Hübner oraz Mathias Belaiche.
Jako długoletni partner biznesowy Renault Polska zostaliśmy poproszeni o zaprezentowanie uczestnikom spotkania rozwiązań i narzędzi nad jakimi właśnie pracujemy i które od czerwca 2017 oddajemy w ręce sprzedawców.
Szymon Wojciechowski zaprezentował platformę CarExport 2.0 – narzędzie do tworzenia i dystrybucji ofert sprzedaży samochodów używanych; w nowej, odświeżonej wersji w pełni zintegrowaną z rozwiązaniami zewnętrznymi do ofertowania i wyceny samochodów: Radar i Carwert firmy EurotaxGlass.
Drugie wystąpienie to połączone siły firm Makolab i CSP i temat VirtualCar 360. Andrzej Wrona (CSP) oraz Tomasz Soszyński (Makolab) przedstawili innowacyjne rozwiązanie nowej formy prezentacji samochodu używanego w Internecie. Powszechnie wiadomo, że klient kupuje oczami, stąd też pomysł zastąpienia długich opisów i danych tabelarycznych nową formą prezentacji samochodu z możliwością obejrzenia go online w widoku 360. Projekt dopiero nabiera rozpędu i sporo dobrego jeszcze o nim usłyszycie, ale już na tym etapie został przyjęty z dużym entuzjazmem.
IMG_1858 (1).jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Platforma ubezpieczeniowa online dla Gjensidige - case study

temu

Zgłaszanie szkód i składanie wniosków o ubezpieczenie przez Internet w mniej niż 3 minuty. Dowiedz się więcej na temat platformy ubezpieczeń online, która została stworzona przez MakoLab dla Gjensidige - lidera w branży ubezpieczeniowej w krajach bałtyckich. Platforma została już wdrożona w 3 krajach: na Litwie, Łotwie i w Estonii. 
Konfigurator mebli dla Groupe Poldem - case study

temu

Stworzony przez MakoLab konfigurator mebli w 3D pozwala prezentować wybrane modele mebli, w różnych wariantach kolorystycznych, wykończenia, etc. Tym samym stanowi narzędzie pomocne w aranżacji powierzchni mieszkaniowych czy biurowych. 
Nowy serwis WWW dla Ceramiki Paradyż - case study

temu

Przeprowadzone przez Paradyż szeroko zakrojone badania – zarówno potrzeb użytkowników strony, jak i Klientów końcowych i ich procesu zakupowego – dały jasne wskazówki do zbudowania nowej strony. MakoLab stworzył dla Ceramiki Paradyż nową stronę internetową. 
Shake&Win - MY Renault Promo App - case study

temu

10 000 instalacji aplikacji mobilnej i 4 000 zarejestrowanych nowych klientów w 6 tygodni. Wszystko to dzięki kampanii ,,Shake&Win" Renault Middle East wzbogaconej o atrakcyjną mobilną funkcjonalność zaprojektowaną i zrealizowaną przez MakoLab.