Symulatory finansowe online dla Toyota Financial Services Corporation

Symulatory finansowe online dla Toyota Financial Services Corporation

Opublikowany

Współpraca pomiędzy MakoLab a europejskim oddziałem Toyoty (Toyota Motor Europe) trwa z sukcesami od kilku lat. Od zeszłego roku mamy przyjemność współpracować również z finansowym ramieniem japońskiego giganta – Toyota Financial Services Corp. (TFS), dla którego wdrażamy rozwiązania wspierające proces decyzyjny dot. finansowania zakupu samochodu, czyli symulatory finansowe on-line.

Wkomponowane w stronę producenta i dealerów symulatory finansowe pozwalają użytkownikom na szybką analizę warunków zakupu samochodu z wykorzystaniem takich instrumentów finansowych jak leasing bądź kredyt. Z tej perspektywy za najważniejsze czynniki decydujące o przydatności takiego rozwiązania, należy uznać bieżący dostęp do podstawowych parametrów finansowych (np. oprocentowanie czy wymagany wkład własny), jak również przejrzystość otrzymywanych wyników.
MakoLab odpowiedzialny jest za rozbudowę i modyfikację istniejącego narzędzia wykorzystywanego przez TFS, w tym odświeżenie i optymalizację interfejsu jak również poprawę wydajności. Rozwiązanie ma być z założenia proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika. Po określeniu kilku podstawowych parametrów, w czasie rzeczywistym użytkownik ma otrzymać dostępne opcje finansowania zakupu samochodu. Całość oparta jest na wysoce wydajnej infrastrukturze przepływu danych oraz zaawansowanej części Back Office, zaprojektowanej zgodnie z filozofią „zarządzaj globalnie, działaj lokalnie”. Pozwala to centrali firmy zachować kontrolę nad brand identity, a przedstawicielstwom krajowym korzystać z lokalnych danych finansowych.
Symulatory zostały wdrożone do tej pory na stronach internetowych Toyoty i Lexusa w Szwecji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Finlandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Francji i na Węgrzech i będą się stopniowo pojawiać na pozostałych rynkach Europy i Afryki obsługiwanych przez TFS. Trwają również prace nad rozbudową narzędzia o dodatkowe funkcjonalności, które pozwolą stać się jeszcze bardziej wielofunkcyjnym rozwiązaniem biznesowym.

Udostępnij

Powiązane artykuły
MakoLab autorem nowej odsłony serwisu kulinarnego Uwielbiam.pl od Grupy Maspex

temu

Od początku września, zarówno pasjonaci, jak i początkujący entuzjaści gotowania mają do dyspozycji całkowicie odmieniony serwis Uwielbiam.pl. To innowacyjne miejsce wirtualnych spotkań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Tysiące przepisów i porad, a to wszystko w formie unikalnego narzędzia, którego nie było dotychczas na rynku. Za nową koncepcję graficzną serwisu i wdrożenie odpowiada agencja MakoLab.
MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

temu

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.
Integracja LMT z SAP na potrzeby Renault na Bliskim Wschodzie - prosta i sprawna obsługa klienta

temu

Na zlecenie naszego klienta Renault w Arabii Saudyjskiej wykonaliśmy integrację instalacji autorskiego narzędzia MakoLab, Lead Management Tool, z oprogramowaniem SAP. To pierwsza tego typu realizacja w regionie Middle East. Zaproponowane przez MakoLab rozwiązanie znacznie ułatwia pracę importerom z Arabii Saudyjskiej umożliwiając posiadanie wszystkich danych w jednym miejscu. W efekcie podnosi to jakość obsługi klientów.
Nowy układ menu na stronach Dacia w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech

temu

Na polskiej, czeskiej, słowackiej i węgierskiej stronie marki Dacia użytkownicy mogą korzystać już z nowej, uproszczonej i zoptymalizowanej pod kątem użyteczności wersji menu. 

Witamy Maspex wśród klientów MakoLab!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona naszych klientów dołączył jeden z największych producentów żywności w Europie Środkowo-Wschodniej – Grupa MASPEX. O szczegółach współpracy będziemy informować, jak tylko wysmażymy jakieś dostępne publicznie efekty a póki co ugotowaliśmy coś na dobry początek.