Nowa odsłona niemieckiej witryny ScooterKingZ – sklepu o solidnych podstawach

Nowa odsłona niemieckiej witryny ScooterKingZ – sklepu o solidnych podstawach

Opublikowany

W grudniu miała premierę nowa edycja niemieckiego sklepu internetowego scooterkingz.com. Właściciel portalu, firma ScooterKingZ GmbH, jest jednym z najbardziej znanych w Niemczech i jednym z bardziej znanych w Europie dostawców części zamiennych oraz akcesoriów do tuningu skuterów. 

Firma aktywnie rozwija również markę, gromadząc poprzez swoje serwisy społeczność fanów dwóch kółek (http://www.sqtery.com/)oraz organizując coroczne, legendarne już wydarzenie – Scooter Weekend.
Prowadząc biznes w dużej mierze poprzez kanały internetowe, firma zwróciła się do MakoLab z zadaniem odświeżenia niemieckiego sklepu (witryna scooterkingz.com) i zaproponowanie platformy e-commerce zdolnej obsłużyć tysiące dostępnych produktów. Niebagatelne znaczenie miały tu parametry techniczne platformy, na której zostanie zbudowana nowa witryna, stąd zdecydowany wybór OXID Professional.
Poza skalowalnością, modularnością czy niezawodną i szybką obsługą dużej liczby transakcji, warto podkreślić rolęjaką OXID Professional odegrał w sprawnym zasileniu ogromnej bazy produktowej ScooterKingZ w początkowej fazie projektu. Pobranie tak dużej ilości danych z dwóch różnych źródeł oferty sklepu (Solr oraz Pixie), przebiegło wyjątkowo sprawnie dzięki wykorzystaniu technicznych kanałów platformy OXID Professional. Przeprowadzona z sukcesem integracja pozwala w tej chwili operatorowi sklepu na bezpośrednie uzupełnianie bazy oraz kontrolę stanów magazynowych.
W ramach prac nad projektem, eksperci MakoLab przeprowadzili również integrację z systemem płatności PayPal, usprawnili poruszanie się po bogatej ofercie sklepu implementując zestaw filtrów ukierunkowanych, a zespół graficzny odpowiedzialny jest za warstwę graficzną obecnej edycji strony. Witryna jest w pełni responsywna (RWD) i działa bez zakłóceń, niezależnie od urządzenia wybranego przez jej użytkownika.
Zapoznaj się z ofertą sklepu na https://www.scooterkingz.com/

Udostępnij

Powiązane artykuły
Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

temu

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.
MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

temu

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
Konfigurator mebli w 3D dla marki Poldem – aplikacja mobilna

temu

Branża meblarska inwestuje w nowe technologie. Aby dostosować się do wymagań nowoczesnych konsumentów chcących korzystać z rozwiązań jakie oferuje współcześnie technologia, Groupe Poldem zdecydowała się na stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie wspierała proces sprzedaży mebli w salonach należących do sieci. Partnerem technologicznym projektu została agencja technologiczno-marketingowa MakoLab.
Ceramika Paradyż z nową witryną autorstwa MakoLab

temu

Opublikowana została nowa strona internetowa czołowego producenta ceramiki i gresu - Ceramiki Paradyż. Za jej realizację oraz działania związane z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.