Znajdź swój wymarzony samochód używany dzięki wyszukiwarce Used Cars Search Engine!
Znajdź swój wymarzony samochód używany dzięki wyszukiwarce Used Cars Search Engine!

Znajdź swój wymarzony samochód używany dzięki wyszukiwarce Used Cars Search Engine!

Znalezienie samochodu używanego, którego wygląd, przebieg, rocznik i wyposażenie są adekwatne do ceny, było do tej pory nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzi jednak marka Renault i stworzona na jej zamówienie wyszukiwarka samochodów używanych Used Cars Search Engine. Na stronie publikowane są oferty od autoryzowanych dealerów marki Renault. Wszystkie wystawione samochody są w pełni sprawne, przeszły kontrole jakości Renault, posiadają gwarancję i mają aktualne ubezpieczenie. 

Used Cars Search Engine to nowoczesna platforma z przyjaznym interfejsem użytkownika. Patrząc z technologicznego punktu widzenia, rozwiązanie zostało zrealizowane w ASP.MVC 4.0., a warstwa prezentacji w duchu Responsive Web Design (RWD). Aby wzmocnić widoczność pojedynczych ogłoszeń w wynikach wyszukiwania Google, w kodzie strony zaimplementowane zostały Automotive Extension dla Schema.org. 
Projektując stronę skupiliśmy się przede wszystkim na jasnym i czytelnym prezentowaniu oferowanych samochodów. Bogata galeria zdjęć, możliwość dołączenia filmu oraz dokładny opis każdego auta mają zachęcić Klientów do obejrzenia go na żywo. Mechanizm poszukiwania interesującego nas modelu został zaimplementowany na 2 sposoby: szukanie proste – poprzez wpisanie słów kluczowych, np.: czerwony Megane dCi i zaawansowane – poprzez bardziej szczegółowe kryteria tj: marka, model, rocznik, zakres cenowy, rodzaj paliwa, skrzynia biegów i in. 
Kontakt z przedstawicielem Autoryzowanego Partnera Renault możliwy jest z każdego poziomu strony; e-mailowy zarówno przez listę ofert, jak i konkretne ogłoszenie, telefoniczny po wyświetleniu numeru. 
Witryna dostępna jest jako integralna część witryny renault.pl i bezpośrednio pod adresem uzywane.renault.pl.
Powiązane artykuły
W 100% elektryczne Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

Na ulicach największych miast Polski można spotkać w 100% elektryczne Renault ZOE w barwach Traficara, z zasięgiem 300 km – największym w swojej klasie, w ramach specjalnej akcji Roadshow ZOE. Dzięki stworzonemu przez MakoLab Virtual Car 360 Player użytkownicy mogą zobaczyć jego prezentację 360 w kilku widokach online i sprawdzić poszczególne funkcje zanim usiądą za kierownicą.
Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.
MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
Konfigurator mebli w 3D dla marki Poldem – aplikacja mobilna

Branża meblarska inwestuje w nowe technologie. Aby dostosować się do wymagań nowoczesnych konsumentów chcących korzystać z rozwiązań jakie oferuje współcześnie technologia, Groupe Poldem zdecydowała się na stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie wspierała proces sprzedaży mebli w salonach należących do sieci. Partnerem technologicznym projektu została agencja technologiczno-marketingowa MakoLab.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.