Warn. To nie są zabawki dla małych dziewczynek
Warn. To nie są zabawki dla małych dziewczynek

Warn. To nie są zabawki dla małych dziewczynek

Zrealizowaliśmy nową witrynę dla francuskiego lidera na rynku wyciągarek. 

Warn należy do Grupy DLD – specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w sytuacjach trudnych, ekstremalnych czy beznadziejnych – na wodzie, lądzie i w powietrzu. Mamy przyjemność pracować dla centrali Grupy DLD we Francji od kilku lat. 
Tym razem dostaliśmy zadanie przebudowy serwisu marki Warn – lidera na rynku wyciągarek wszelkiego typu obecnego w 65 krajach. Celem było odświeżenie francuskiej witryny koncernu oraz właściwa prezentacja bogatej oferty i zapewnienie jak najbardziej intuicyjnego dostępu do szerokiej gamy produktów oraz łatwego dostępu do danych technicznych. 
Wyzwaniem, przed którym stanęliśmy było wdrożenie zaawansowanej wyszukiwarki produktów, wg nieczęsto spotykanych parametrów, jak np. siła uciągu. Wyszukiwarka jest kluczowym narzędziem dostępnym z poziomu witryny.
Do podtrzymywania relacji z klientami zaprojektowane zostały trzy różne typy formularzy kontaktowych.  Każdy z nich jest powiązany z konkretną grupą produktową.

Witryna powstała w oparciu o CMS na platformie Drupal.
Powiązane artykuły
W 100% elektryczne Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

Na ulicach największych miast Polski można spotkać w 100% elektryczne Renault ZOE w barwach Traficara, z zasięgiem 300 km – największym w swojej klasie, w ramach specjalnej akcji Roadshow ZOE. Dzięki stworzonemu przez MakoLab Virtual Car 360 Player użytkownicy mogą zobaczyć jego prezentację 360 w kilku widokach online i sprawdzić poszczególne funkcje zanim usiądą za kierownicą.
Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.
MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
Konfigurator mebli w 3D dla marki Poldem – aplikacja mobilna

Branża meblarska inwestuje w nowe technologie. Aby dostosować się do wymagań nowoczesnych konsumentów chcących korzystać z rozwiązań jakie oferuje współcześnie technologia, Groupe Poldem zdecydowała się na stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie wspierała proces sprzedaży mebli w salonach należących do sieci. Partnerem technologicznym projektu została agencja technologiczno-marketingowa MakoLab.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.