Renault w krajach bałtyckich - centrum prasowe w Internecie

Renault w krajach bałtyckich - centrum prasowe w Internecie

Szybkość i łatwość w przekazywaniu informacji do mediów to w dzisiejszych czasach sprawa kluczowa. Dlatego centrale Renault na Litwie, Łotwie i w Estonii zdecydowały się ułatwić mediom kontakt i pobieranie materiałów prasowych poprzez dedykowany system do dystrybucji informacji dedykowanej dla mediów.

Nowe centra prasowe dostępne na lokalnych witrynach internetowych mają przyśpieszyć proces dystrybucji informacji i ułatwić przekazywanie większej liczby materiałów prasowych odwiedzającym je dziennikarzom.W tym celu zostały przeformułowane trzy centra prasowe dostępne na stronach www. Głównym założeniem projektu, w który zaangażowani, było stworzenie w pełni intuicyjnego, prostego w obsłudze i czytelnego kanału do wymiany informacji, dzięki któremu dziennikarze nie będą mieli problemu w odnalezieniu najważniejszych informacji.
Zaproponowaliśmy lokalnym oddziałom Renault na Litwie, Łotwie i w Estonii rozwiązanie oparte o najnowszą technologię ASP.MVC 4.0. Rozwiązanie jest zaprojektowane w technice Responsive Web Design. Użytkownicy mają teraz możliwość pobierania zamieszczanych na stronie informacji prasowych, bogatych galerii zdjęć oraz filmów. W łatwy sposób można pobrać większe paczki komunikatów czy innych materiałów prasowych jednocześnie. Każdy z przedstawicieli mediów ma również dostęp do dedykowanego mediom newslettera.
Dużo uwagi poświęciliśmy na opracowanie przyjaznego panelu administracyjnego, który ułatwia dodawanie komunikatów prasowych jak i tworzenie dedykowanych komunikatów newsletterowych. Czas w przygotowywaniu treści jest istotny – intuicyjność narzędzia służącego wymianie komunikatów między Renault a mediami jest z technicznego punktu widzenia kluczowa.
Cieszymy się, że nasze rozwiązanie przyczynia się do usprawnienia komunikacji zespołów Renault ze światem mediów.
Odwiedź:

mediarenault.lt

Czytaj więcej

mediarenault.com.lv

Czytaj więcej

mediarenault.ee

Czytaj więcej

Powiązane artykuły
W 100% elektryczne Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

Na ulicach największych miast Polski można spotkać w 100% elektryczne Renault ZOE w barwach Traficara, z zasięgiem 300 km – największym w swojej klasie, w ramach specjalnej akcji Roadshow ZOE. Dzięki stworzonemu przez MakoLab Virtual Car 360 Player użytkownicy mogą zobaczyć jego prezentację 360 w kilku widokach online i sprawdzić poszczególne funkcje zanim usiądą za kierownicą.
Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.
MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
Konfigurator mebli w 3D dla marki Poldem – aplikacja mobilna

Branża meblarska inwestuje w nowe technologie. Aby dostosować się do wymagań nowoczesnych konsumentów chcących korzystać z rozwiązań jakie oferuje współcześnie technologia, Groupe Poldem zdecydowała się na stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie wspierała proces sprzedaży mebli w salonach należących do sieci. Partnerem technologicznym projektu została agencja technologiczno-marketingowa MakoLab.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.