MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.

English version
Renault prowadzi globalną unifikację serwisów na całym świecie dostosowując je do aktualnych trendów i preferencji użytkowników. MakoLab jest z jednym z kluczowych partnerów Renault w tym obszarze, a także dostawcą istotnych komponentów i rozwiązań technologicznych w zakresie rozwiązań webowych. Wykorzystywany w działaniach dla Renault autorski system do zarządzania treścią RSI CMS ze wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami działa już w ponad 70 krajach.
Na fali zmian, które dzieją się obecnie w Iranie, będącym jednym z największych krajów regionu, wiele się dzieje również w przemyśle motoryzacyjnym. Za inwestycjami Grupy Renault-Nissan w postaci wybudowania nowej fabryki niedaleko Teheranu idą również inwestycje w narzędzia komunikacyjne.
Wdrażając nową wersję strony internetowej marki Renault w Iranie, specjaliści MakoLab wykorzystali dotychczasowe doświadczenia w tworzeniu stron dwujęzycznych w układzie left-to-right i right-to-left – tym razem na potrzeby kombinacji języka perskiego i angielskiego.

Dodaliśmy funkcjonalności, które umożliwiają m.in. szybkie i skuteczne zarządzanie leadami, łatwą lokalizację dealerów, a także wizualizacje 3D dostępne zarówno na stronach, jak i w dedykowanej aplikacji.

Witold Juszczak, RSI CMS Project Manager w MakoLab

Na stronie są zamieszczone również nowe formularze kontaktowe wykorzystujące moduł LMT – autorskie rozwiązanie MakoLab, dzięki któremu Renault może sprawnie zarządzać relacjami z ponad milionem klientów na całym świecie. Użytkownicy mogą również korzystać z nowego sposobu prezentacji specyfikacji i wyposażenia, a także szybciej i łatwiej docierać do informacji, których szukają, dzięki zaawansowanej wyszukiwarce semantycznej – również autorskiemu rozwiązaniu MakoLab.
Wyszukiwarka semantyczna

Wyszukiwarka semantyczna

Zadbano również o komfort tych, którzy podczas wyszukiwania informacji natrafili na stronę z błędem 404. Z jej poziomu, bez konieczności powrotu do strony głównej, mogą dostać się do podstron, które umożliwią kontakt, zamówienie jazdy próbnej czy też znalezienie najbliższego dealera.
Strona błędu 404 

Strona błędu 404 

Więcej informacji na stronie Renault w Iranie 
English version
Załączniki

Pobierz wszystkie

170921_MakoLab i Renault Middle East.docx

docx | 125 KB

Pobierz
Renault_Iran_1.png

grafika | 103 KB

Pobierz
Renault_Semantic_Search.png

grafika | 57,6 KB

Pobierz
Renault.jpg

grafika | 880 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.