MakoLab z certyfikatem ISO 27001

MakoLab z certyfikatem ISO 27001

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy proces certyfikacyjny na zgodność naszego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji z międzynarodową normą ISO 27001-2014. MakoLab z sukcesem zakończył proces audytowy i otrzymał certyfikat od TUV Nord Polska. Dokument potwierdza działanie firmy zgodnie z najwyższymi standardami, zwiększając jej szanse na nawiązanie współpracy z globalnymi graczami na rynku.

English version
Przyznanie certyfikatu ISO 27001 oznacza, że MakoLab efektywnie wdrożył i utrzymuje System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zapewniając, że dane obecnych i potencjalnych klientów są bezpieczne i w odpowiedni sposób chronione. Klienci wymagają od swoich dostawców działania według określonych standardów dotyczących bezpieczeństwa i organizacji. Posiadanie przez MakoLab certyfikatu pozwala zapewnić komfort obecnym i przyszłym partnerom biznesowym i oznacza, że mogą mieć oni pełne zaufanie w zakresie powierzonych informacji.
MakoLab spełnił szereg warunków, niezbędnych do otrzymania certyfikatu, które zostały zweryfikowane przez audytorów z TUV Nord Polska.

Uzyskanie certyfikatu oznacza, że rozumiemy, jak istotna jest ochrona informacji w organizacji w celu zapewnienia ciągłości biznesu, minimalizowania ryzyka biznesowego i maksymalizacji zwrotu z inwestycji. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym wymogom ze strony partnerów biznesowych, dla których spełnienie określonych norm jest podstawowym warunkiem do rozpoczęcia współpracy.

mówi Wojciech Zieliński, Prezes MakoLab

Przestrzeganie uznanych, globalnych standardów dodatkowo potwierdzonych certyfikatem wystawianym przez upoważnione do tego firmy, jest koniecznością dla organizacji, których celem jest nieustanny rozwój międzynarodowy. Połączenie świadczenia wysokiej jakości usług przez MakoLab z posiadaniem certyfikatu ISO 27001 otwiera przed firmą nowe możliwości na nawiązanie współpracy z globalnymi graczami na rynku, dla których skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem informacji jest często wymogiem formalnym.
Zobacz certyfikat

Certyfikaty ISO I MakoLab

Czytaj więcej

English version
Załączniki

Pobierz wszystkie

171123_Certyfikat_ISO_MakoLab_informacja_prasowa.docx

docx | 124 KB

Pobierz
Certyfikat_ISO.png

grafika | 992 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MakoLab laureatem Forum Firm Rodzinnych 2018 magazynu Forbes

23 października 2018 roku odbyła się uroczysta Gala Forum Firm Rodzinnych 2018 organizowana przez miesięcznik Forbes. Wśród wyróżnionych znalazła się agencja MakoLab SA, istniejąca na rynku od blisko 30 lat.
MakoLab SA ma #NoweWidoki dla pracowników

MakoLab – spółka realizująca projekty z obszaru transformacji cyfrowej dla globalnych koncernów i największych polskich instytucji, współpracująca m.in. z grupą Renault-Nissan, Toyota Motor Europe, Gjensidige czy mBank – jako pierwszy najemca wprowadziła się do biura w nowopowstałym prestiżowym kompleksie biurowym Ogrodowa 8 – w samym sercu Łodzi. Wywodzący się z  Łodzi lider rozwiązań internetowych dla biznesu zatrudnia już ponad 230 osób, które poza łódzką centralą, pracują w różnych miejscach na świecie – w tym w biurach w Paryżu, Londynie i na Florydzie. Nowych pracowników wciąż przybywa, stąd decyzja o zmianie łódzkiego adresu i wybór najnowocześniejszego obecnie biurowca w Łodzi, spełniającego wysokie wymagania firmy, realizującej zaawansowane technologicznie projekty dla światowych liderów, głównie z branż motoryzacyjnej i finansowej.
MakoLab SA w nowej lokalizacji!

MakoLab SA – Digital Solutions Agency – jest jednym z pierwszym najemców w nowopowstałym, biznesowym centrum Łodzi, zlokalizowanym przy ul. Ogrodowej 8. Mimo, że oficjalnie otwarcie nowej siedziby firmy nastąpi dopiero 2 października, pracownicy już niebawem rozpoczną pracę w tej nowoczesnej i zaprojektowanej w kreatywny sposób przestrzeni. Dynamiczny rozwój firmy, zatrudniającej obecnie ponad 230 osób, a także nowe biuro pozwoli w najbliższym czasie powiększyć zespół pracowników o kilkadziesiąt kolejnych osób. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska project managerów, programistów znających różne języki programowania oraz specjalistów od e-marketingu. Hasło przewodnie otwarcia brzmi #NoweWidoki. Kryje się pod tym dużo nowego, zarówno dla firmy, ludzi, którzy ją tworzą, nowych pracowników, ale też miasta.
Punkt dla MakoLab – wyróżnienie w plebiscycie ,,Punkt dla Łodzi”

MakoLab uzyskał wyróżnienie w konkursie ,,Punkt dla Łodzi”. Firma zwyciężyła w kategorii Instytucje - za zasługi dla promowania Łodzi na polu międzynarodowego biznesu internetowego.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.