MakoLab z certyfikatem ISO 27001

Kopiuj tekst

MakoLab z certyfikatem ISO 27001

Opublikowany

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy proces certyfikacyjny na zgodność naszego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji z międzynarodową normą ISO 27001-2014. MakoLab z sukcesem zakończył proces audytowy i otrzymał certyfikat od TUV Nord Polska. Dokument potwierdza działanie firmy zgodnie z najwyższymi standardami, zwiększając jej szanse na nawiązanie współpracy z globalnymi graczami na rynku.

Przyznanie certyfikatu ISO 27001 oznacza, że MakoLab efektywnie wdrożył i utrzymuje System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zapewniając, że dane obecnych i potencjalnych klientów są bezpieczne i w odpowiedni sposób chronione. Klienci wymagają od swoich dostawców działania według określonych standardów dotyczących bezpieczeństwa i organizacji. Posiadanie przez MakoLab certyfikatu pozwala zapewnić komfort obecnym i przyszłym partnerom biznesowym i oznacza, że mogą mieć oni pełne zaufanie w zakresie powierzonych informacji.
MakoLab spełnił szereg warunków, niezbędnych do otrzymania certyfikatu, które zostały zweryfikowane przez audytorów z TUV Nord Polska.

Uzyskanie certyfikatu oznacza, że rozumiemy, jak istotna jest ochrona informacji w organizacji w celu zapewnienia ciągłości biznesu, minimalizowania ryzyka biznesowego i maksymalizacji zwrotu z inwestycji. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej rygorystycznym wymogom ze strony partnerów biznesowych, dla których spełnienie określonych norm jest podstawowym warunkiem do rozpoczęcia współpracy.

mówi Wojciech Zieliński, Prezes MakoLab

Przestrzeganie uznanych, globalnych standardów dodatkowo potwierdzonych certyfikatem wystawianym przez upoważnione do tego firmy, jest koniecznością dla organizacji, których celem jest nieustanny rozwój międzynarodowy. Połączenie świadczenia wysokiej jakości usług przez MakoLab z posiadaniem certyfikatu ISO 27001 otwiera przed firmą nowe możliwości na nawiązanie współpracy z globalnymi graczami na rynku, dla których skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem informacji jest często wymogiem formalnym.

Certyfikaty ISO I MakoLab

https://makolab.com/pl-pl/certyfikat-iso

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Certyfikat_ISO.png

grafika | 992 KB

Pobierz
171123_Certyfikat_ISO_MakoLab_informacja_prasowa.docx

docx | 124 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MakoLab otworzył nowy oddział w Lublinie

temu

23 października 2017 roku w Lublinie zostało otwarte MakoLab Delivery Center (MDC), które działa we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II. To formalne przypieczętowanie współpracy MakoLabu z uczelnią i dalszy rozwój obszaru R&D.
MakoLab członkiem Polskiej Izby Handlowo – Przemysłowej we Francji

temu

Miło nam ogłosić, że należymy do Polskiej Izby Handlowo – Przemysłowej we Francji. Dzięki temu będziemy jeszcze aktywniej promować nasze kompetencje w Europie.
Marta Ostrowska specjalistką ds. PR w MakoLab

temu

Do zespołu agencji technologiczno - marketingowej MakoLab dołączyła Marta Ostrowska, która objęła stanowisko specjalisty ds. PR. Wcześniej odpowiadała za działania public relations w Bluerank.
MakoLab z dofinansowaniem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na rozwój technologii Blockchain

temu

Ten tydzień przyniósł nam znakomite wieści z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Projekt „Realizacja badań przemysłowych oraz przeprowadzenie prac rozwojowych w zakresie nowoczesnych identyfikatorów cyfrowych wymagających absolutnej niezaprzeczalności, autentyczności, unikalności, transparentności i trwałości z wykorzystaniem zmodyfikowanej technologii Blockchain” złożony przez MakoLab w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, został zakwalifikowany do dofinansowania. Całkowita wartość projektu wynosi 2.042.605,07 zł, a wartość wnioskowanego dofinansowania to 1.234.660,17 zł. I takie dofinansowanie otrzymał MakoLab na realizację tego projektu.