MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.

English version
Grupa Krotoski - Cichy posiada sieć salonów marki Volkswagen i Audi zlokalizowanych w centralnej Polsce. Zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce w rankingu dealerów w Polsce TOP50.
MakoLab realizuje kampanię AdWords dla 2 serwisów należących do klienta, promując w ten sposób samochody marki Audi i Volkswagen
Działania reklamowe dla marki Krotoski – Cichy są prowadzone zarówno w sieci wyszukiwania, jak i reklamowej Google, i dotyczą łódzkich salonów samochodowych mieszczących się przy ulicy Niciarnianej.
Kampania w sieci wyszukiwania ma na celu promocję samochodów nowych i używanych marek Audi i Volkswagen, a także zakup oryginalnych części zamiennych. W sieci Google Display Network agencja promuje samochody dostawcze Volkswagen, a także sprzedaż Audi w salonie Krotoski – Cichy Łódź. Wkrótce ruszy też kampania reklamowa w sieci GDN wspierająca sprzedaż samochodów używanych Audi oraz usługi serwisowe.
We współpracy z klientem agencja wykorzystuje swoje bogate doświadczenie w realizacji działań technologiczno – marketingowych dla globalnych liderów z branży automotive.
English version
Załączniki

Pobierz wszystkie

20180705_MakoLab_Krotoski-Cichy_informacja_prasowa.docx

docx | 125 KB

Pobierz
Krotoski-Cichy_MakoLab.jpg

grafika | 3,03 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Konfigurator mebli w 3D dla marki Poldem – aplikacja mobilna

Branża meblarska inwestuje w nowe technologie. Aby dostosować się do wymagań nowoczesnych konsumentów chcących korzystać z rozwiązań jakie oferuje współcześnie technologia, Groupe Poldem zdecydowała się na stworzenie aplikacji mobilnej, która będzie wspierała proces sprzedaży mebli w salonach należących do sieci. Partnerem technologicznym projektu została agencja technologiczno-marketingowa MakoLab.
Ceramika Paradyż z nową witryną autorstwa MakoLab

Opublikowana została nowa strona internetowa czołowego producenta ceramiki i gresu - Ceramiki Paradyż. Za jej realizację oraz działania związane z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
MakoLab autorem nowej odsłony serwisu kulinarnego Uwielbiam.pl od Grupy Maspex

Od początku września, zarówno pasjonaci, jak i początkujący entuzjaści gotowania mają do dyspozycji całkowicie odmieniony serwis Uwielbiam.pl. To innowacyjne miejsce wirtualnych spotkań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Tysiące przepisów i porad, a to wszystko w formie unikalnego narzędzia, którego nie było dotychczas na rynku. Za nową koncepcję graficzną serwisu i wdrożenie odpowiada agencja MakoLab.
MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.