Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.

English version
R-Link2 miał swoją inaugurację w 2015 roku. To system multimedialny, który umożliwia m.in. sterowanie głosowe funkcjami nawigacji i wyszukiwania trasy do miejsca docelowego, wywoływania rozmów z kontaktami zapisanymi w książce telefonicznej lub w historii połączeń, odczytywania wiadomości e-mail, czy uzyskania informacji o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym.
Dostęp do tak wielu użytecznych funkcjonalności, może sprawiać kłopoty nowemu użytkownikowi, który w krótkim czasie chciałby w pełni opanować korzystanie z systemu. Jest to również odpowiedź na coraz częstsze wykorzystywanie przez bardziej zaawansowanych użytkowników z różnego rodzaju emulatorów do wcześniejszego zapoznania się z narzędziem, z którego będą mieli korzystać.
Na podstawie powyższych przesłanek, powstała idea dedykowanego narzędzia, dostarczającego wyżej wymienione funkcjonalności, które pozwolą zarówno obecnym jak i potencjalnym klientom zapoznać się z prostymi i złożonymi funkcjami systemu zanim jeszcze będą korzystać z nich w swoich samochodach. To także duże ułatwienie dla partnerów biznesowych zajmujących się sprzedażą samochodów Renault – będą mogli zaprezentować klientom możliwości aplikacji zanim Ci jeszcze kupią samochód z systemem R-Link2.
Na razie aplikacja działa w języku angielskim i francuskim, natomiast docelowo ma działać w kilkunastu językach. Jest w pełni responsywna co oznacza, że użytkownicy mogą z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.
Aplikacja dostępna jest pod tym linkiem.
Dowiedz się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach dla branży automotive.
English version
Załączniki

Pobierz wszystkie

20180813_RLink2_MakoLab_informacja_prasowa.docx

docx | 124 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.
Integracja LMT z SAP na potrzeby Renault na Bliskim Wschodzie - prosta i sprawna obsługa klienta

Na zlecenie naszego klienta Renault w Arabii Saudyjskiej wykonaliśmy integrację instalacji autorskiego narzędzia MakoLab, Lead Management Tool, z oprogramowaniem SAP. To pierwsza tego typu realizacja w regionie Middle East. Zaproponowane przez MakoLab rozwiązanie znacznie ułatwia pracę importerom z Arabii Saudyjskiej umożliwiając posiadanie wszystkich danych w jednym miejscu. W efekcie podnosi to jakość obsługi klientów.
Nowy układ menu na stronach Dacia w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech

Na polskiej, czeskiej, słowackiej i węgierskiej stronie marki Dacia użytkownicy mogą korzystać już z nowej, uproszczonej i zoptymalizowanej pod kątem użyteczności wersji menu. 
Symulatory finansowe online dla Toyota Financial Services Corporation

Współpraca pomiędzy MakoLab a europejskim oddziałem Toyoty (Toyota Motor Europe) trwa z sukcesami od kilku lat. Od zeszłego roku mamy przyjemność współpracować również z finansowym ramieniem japońskiego giganta – Toyota Financial Services Corp. (TFS), dla którego wdrażamy rozwiązania wspierające proces decyzyjny dot. finansowania zakupu samochodu, czyli symulatory finansowe on-line.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.