W 100% elektryczne Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player
Kopiuj tekst

W 100% elektryczne Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

Na ulicach największych miast Polski można spotkać w 100% elektryczne Renault ZOE w barwach Traficara, z zasięgiem 300 km – największym w swojej klasie, w ramach specjalnej akcji Roadshow ZOE. Dzięki stworzonemu przez MakoLab Virtual Car 360 Player użytkownicy mogą zobaczyć jego prezentację 360 w kilku widokach online i sprawdzić poszczególne funkcje zanim usiądą za kierownicą.

English version
Jak to jest prowadzić auto, które nie ma sprzęgła? Po czym poznać włączony silnik skoro go nie słychać? Czym jest i jak działa tempomat? Jak działa kamera cofania i czujniki? Jak odpalić samochód? Te i wiele innych pytań pojawiają się wśród użytkowników samochodów, nie tylko elektrycznych. Opcja „Włącz detale” dostępna dzięki Virtual Car 360 pozwala nie tylko dokładnie obejrzeć samochód zarówno z zewnątrz, jak i od środka, ale też zapoznać się z rozmieszczeniem podstawowych funkcjonalności auta zanim jeszcze użytkownik zacznie z niego korzystać.
Virtual Car 360 Player umożliwia szybkie i płynne oglądanie prezentowanego samochodu z zewnątrz (drzwi otwarte), z zewnątrz (drzwi zamknięte), widoki wnętrza, oraz zdjęcia dodatkowe.
Więcej informacji na temat Renault ZOE oraz prezentację samochodu w widoku 360 z wykorzystaniem Virtual Car 360 Player można znaleźć tutaj: https://zoe.traficar.pl/
Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

Renault ZOE w widoku 360 dzięki Virtual Car 360 Player

English version
Powiązane artykuły
Nowa wersja emulatora aplikacji R-Link2 dla Renault

MakoLab stworzył nową wersję emulatora R-Link dla Renault. R-Link2 emulator – bo tak brzmi pełna nazwa nowej wersji rozwiązania – to aplikacja webowa symulująca pracę systemu multimedialnego R-Link2, dostępnego w samochodach marki Renault. Jest ona szczególnie użyteczna dla potencjalnych partnerów biznesowych, gdyż umożliwia prezentację możliwości systemu dostępnego w samochodach Renault. Skorzystają z niej także klienci, którzy będą chcieli nauczyć się korzystać z systemu.
MakoLab promuje w Internecie markę Krotoski – Cichy

W czerwcu ruszyła kampania AdWords marki Krotoski – Cichy, autoryzowanego dealera marek Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe oraz Partnera serwisowego Škody. Za realizację działań promocyjnych w Internecie odpowiada agencja technologiczno – marketingowa MakoLab.
MakoLab i Renault na Bliskim Wschodzie – wdrożenie nowej wersji witryny Renault w Iranie

MakoLab zgodnie z planem zakończył kolejną realizację dla marki Renault. Tym razem wykonał pełne wdrożenie nowej witryny w Iranie z wykorzystaniem kluczowych autorskich rozwiązań.
Integracja LMT z SAP na potrzeby Renault na Bliskim Wschodzie - prosta i sprawna obsługa klienta

Na zlecenie naszego klienta Renault w Arabii Saudyjskiej wykonaliśmy integrację instalacji autorskiego narzędzia MakoLab, Lead Management Tool, z oprogramowaniem SAP. To pierwsza tego typu realizacja w regionie Middle East. Zaproponowane przez MakoLab rozwiązanie znacznie ułatwia pracę importerom z Arabii Saudyjskiej umożliwiając posiadanie wszystkich danych w jednym miejscu. W efekcie podnosi to jakość obsługi klientów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.