MakoLab SA w nowej lokalizacji!

MakoLab SA w nowej lokalizacji!

MakoLab SA – Digital Solutions Agency – jest jednym z pierwszym najemców w nowopowstałym, biznesowym centrum Łodzi, zlokalizowanym przy ul. Ogrodowej 8. Mimo, że oficjalnie otwarcie nowej siedziby firmy nastąpi dopiero 2 października, pracownicy już niebawem rozpoczną pracę w tej nowoczesnej i zaprojektowanej w kreatywny sposób przestrzeni. Dynamiczny rozwój firmy, zatrudniającej obecnie ponad 230 osób, a także nowe biuro pozwoli w najbliższym czasie powiększyć zespół pracowników o kilkadziesiąt kolejnych osób. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska project managerów, programistów znających różne języki programowania oraz specjalistów od e-marketingu. Hasło przewodnie otwarcia brzmi #NoweWidoki. Kryje się pod tym dużo nowego, zarówno dla firmy, ludzi, którzy ją tworzą, nowych pracowników, ale też miasta.

English version
Firma MakoLab od prawie 30 lat realizuje projekty, mające na celu wsparcie cyfrowej transformacji globalnych koncernów, największych polskich instytucji, jak również lokalnych projektów i inicjatyw. Swoim partnerom MakoLab oferuje m.in. aplikacje biznesowe, platformy komunikacyjne i prosprzedażowe, strony i portale internetowe, usługi z obszaru Data i semantyki, a także kreacji i multimediów, user experience, e-marketingu czy analityki webowej. W ciągu 3 dekad funkcjonowania spółka MakoLab zrealizowała liczne, nowatorskie projekty dla firm m.in. z sektorów: automotive, finansów, ubezpieczeń, czy nieruchomości. Niektóre z nich wdrożono w ponad 70 krajach. Wśród klientów firmy znajdują się tacy światowi potentaci jak: Renault-Nissan Alliance, RCI Banque, Toyota Motor Europe, Toyota Financial Services, Gjensidige, jak również, mBank, Maspex czy Ceramika Paradyż. Spółka ma siedzibę w Łodzi, ale posiada również biura w Paryżu, Londynie czy na Florydzie.

Nowa lokalizacja

Wrzesień 2018 to wyjątkowy moment dla firmy, ponieważ właśnie w tym okresie MakoLab przenosi się do nowego biura, stanowiącego odzwierciedlenie wieloletniego rozwoju. Nowoczesna przestrzeń położona jest w nowym, biznesowym centrum Łodzi – biurowcu Ogrodowa 8, zlokalizowanym w sąsiedztwie Parku Staromiejskiego, Manufaktury i Pałacu Poznańskiego, przywodzącego na myśl czasy wielkich fabrykantów i świetności Łodzi. Właśnie to miejsce staje się obecnie nowym symbolem rozwoju miasta. Swój udział w tym procesie ma, jako pierwszy najemca, także firma MakoLab.

#NoweWidoki

Hasło towarzyszące otwarciu nowego biura to #NoweWidoki – zarówno dla rozwoju firmy, rozwoju ludzi ją tworzących, ale także dla samego miasta. Te #NoweWidoki to nie tylko widoki za oknem na samo centrum Łodzi, to także nowe perspektywy, nowe inspiracje, nowe ścieżki rozwoju. To #NoweWidoki na miejsca pracy, których stworzenie możliwe będzie także dzięki nowej lokalizacji MakoLab SA. W najbliższym czasie firma zatrudni kilkudziesięciu pracowników – project managerów, programistów znających różne języki programowania czy specjalistów od e-marketingu.

Zobacz pierwsze zdjęcia z naszego nowego biura

Pełna fotorelacja i oficjalne otwarcie już wkrótce!
IMG_0751 ().jpgIMG_0721 ().jpgIMG_0740 ().jpgIMG_0724 ().jpgIMG_0700 ().jpgIMG_0764 ().jpg
English version
Załączniki

Pobierz wszystkie

IMG_0764 ().jpg

grafika | 8,83 MB

Pobierz
IMG_0751 ().jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
IMG_0740 ().jpg

grafika | 9,81 MB

Pobierz
IMG_0721 ().jpg

grafika | 12,2 MB

Pobierz
IMG_0700 ().jpg

grafika | 10,6 MB

Pobierz
IMG_0724 ().jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
2018-09-20 MakoLab SA w nowej lokalizacji.docx

docx | 49,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
MakoLab laureatem Forum Firm Rodzinnych 2018 magazynu Forbes

23 października 2018 roku odbyła się uroczysta Gala Forum Firm Rodzinnych 2018 organizowana przez miesięcznik Forbes. Wśród wyróżnionych znalazła się agencja MakoLab SA, istniejąca na rynku od blisko 30 lat.
MakoLab SA ma #NoweWidoki dla pracowników

MakoLab – spółka realizująca projekty z obszaru transformacji cyfrowej dla globalnych koncernów i największych polskich instytucji, współpracująca m.in. z grupą Renault-Nissan, Toyota Motor Europe, Gjensidige czy mBank – jako pierwszy najemca wprowadziła się do biura w nowopowstałym prestiżowym kompleksie biurowym Ogrodowa 8 – w samym sercu Łodzi. Wywodzący się z  Łodzi lider rozwiązań internetowych dla biznesu zatrudnia już ponad 230 osób, które poza łódzką centralą, pracują w różnych miejscach na świecie – w tym w biurach w Paryżu, Londynie i na Florydzie. Nowych pracowników wciąż przybywa, stąd decyzja o zmianie łódzkiego adresu i wybór najnowocześniejszego obecnie biurowca w Łodzi, spełniającego wysokie wymagania firmy, realizującej zaawansowane technologicznie projekty dla światowych liderów, głównie z branż motoryzacyjnej i finansowej.
Punkt dla MakoLab – wyróżnienie w plebiscycie ,,Punkt dla Łodzi”

MakoLab uzyskał wyróżnienie w konkursie ,,Punkt dla Łodzi”. Firma zwyciężyła w kategorii Instytucje - za zasługi dla promowania Łodzi na polu międzynarodowego biznesu internetowego.
MakoLab prezentuje nowe rozwiązanie LEI.INFO na RegTech Data Summit 2018

Na świecie jest ich już ponad 980 milionów. Działają w 170 krajach. To podmioty z sektora finansowego, które mogą zostać zidentyfikowane poprzez LEI – globalny standard uznawany i wymagany przez coraz większą liczbę regulatorów na całym świecie. Amerykańska spółka MakoLab USA opracowała platformę LEI.INFO, dzięki której można uzyskać natychmiastowy dostęp do bazy podmiotów posiadających LEI jak również otrzymać pomoc w uzyskaniu własnego unikalnego identyfikatora.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.